18 juli
19:00
logo MVV Maastricht

MVV Maastricht

VS
logo Helmond Sport

Helmond Sport

MVV Maastricht zet ‘Voetbal op 1’

voetbal

MVV Maastricht zet ‘Voetbal op 1’

Vrijdag 05 juni 2015

MVV Maastricht ontrolt een nieuw initiatief: ‘Voetbal op 1’. De club wil de positieve lijn van de tweede helft van het afgelopen seizoen absoluut vasthouden en gaat daarom verder investeren in de voetbaltechnische randvoorwaarden voor het eerste elftal en de jeugd.

De speerpunten van het initiatief zijn het investeren in de technische staf en het vastleggen van sleutelspelers. Door middel van het initiatief zet MVV een duidelijke koers uit en toont de club haar ambitie: op het veld zal het komend jaar moeten gaan gebeuren. Talentvolle spelers van de selectie moeten voor langere tijd vastgelegd worden en een ervaren assistent-trainer zal Ron Elsen moeten gaan ondersteunen. Daarnaast zal deze nieuwe assistent zich gaan bezighouden met de jeugdopleiding en scouting.

Om e.e.a. mogelijk te maken geeft de club sponsoren en andere geïnteresseerden de mogelijkheid om toe te treden tot de club van ´Voetbal Ambassadeurs´.  Deze Voetbal Ambassadeurs zullen, in ruil voor een keur aan privileges , MVV gaan ondersteunen met een extra financiële injectie. Op deze wijze kan de club in de komende periode een ambitieuze (voetbal)slag slaan, die MVV weer moet brengen naar de plek waar de club thuis hoort.

Bovenstaande sportieve ambities nemen uiteraard niet weg dat MVV Maastricht te allen tijden dicht bij haar kernwaarden en ondernemingsprincipes blijft: een financieel gezonde club die maatschappelijke betrokkenheid hoog in het vaandel heeft staan. 

Misschien ook interessant

Strategische Business Partners